Najmodniejsze szpilki na wiosnę

szpilki

Wiosna to czas na porządki również w szafie! Tak więc nie ma na co czekać, ponieważ sezon wiosna/lato nadchodzi wielkimi krokami! Warto być do niego dobrze przygotowaną oraz rozeznaną w bieżących trendach.

Szpilki damskie to dodatek idealny?

Okazuje się, że tak naprawdę niewiele potrzeba, aby odświeżyć naszą szafę. Dobrą inwestycją może być zakup nowych dodatków, które nawet oczywistej stylizacji mogą nadać zupełnie nowy wyraz. W tym sezonie zdecydowanie warto postawić na nowe szpilki.

szpilki damskie

Jakie powinny być modne szpilki?

Wchodząc do sklepu z obuwiem często mamy dylemat na co się zdecydować. Czasami kupujemy na szybko, bez przemyślenia tego, czy akurat ten model obuwia będzie dla nas korzystny. W tym sezonie warto wybrać szpilki niebanalne, z wyrazistym wzorem. Ten sezon charakteryzuje się tym, że mamy duży wybór rozmaitych wzorów, poczynając od panterki, a skończywszy na tzw. skórze węża. Propozycji jest wiele. Wyobraźmy sobie: biała koszula, czarne spodnie, aktówka i szpilki w panterkę. Taka stylizacja nigdy nie będzie nudna, a dzięki szpilkom możemy ją całkowicie odmienić. Jeżeli ktoś nie przepada za wzorami, to bez wątpienia ciekawą opcją są modne szpilki w żywych kolorach. Czerwienie, kobalty oraz zielenie dominują obecnie na sklepowych półkach.

Modnie i wygodnie

Szpilki damskie powinny być przede wszystkim wygodne. Bezpieczeństwo poruszania się i stabilność to najważniejsze cechy dobrego obuwia. Trendy są istotne, ale przede wszystkim decydują się konkretny model należy go przymierzyć i przejść się kilka razy po sklepie. Dla osób, które nie lubią chodzić w butach na wysokich obcasach i stanowi to dla nich spore utrudnienie, dobrym rozwiązaniem mogą być buty na platformie. Buty posiadające platformę ułatwią poruszanie się na wysokich obcasach oraz sprawią, że nawet wysokość szpilki nie będzie zbyt odczuwalna.

Szpilki to podstawa

Wydaje się, że szpilki to obuwie ponadczasowe. Warto podążać za trendami i wybrać model idealny dla siebie.

Comments are closed.