Modne torebki na wiosnę i lato

Brązowa torebka Caitlyn Jenny Fairy

Najmodniejsze torebki sezonu wiosna/lato 2019 są przede wszystkim oryginalne. Popularne marki proponują modele nietuzinkowe, choć nie zabraknie też odwołań do klasyki. W jakie torebki warto się zapatrzeć w tym sezonie dowiesz się poniżej.

Torebki damskie od XXS do XXL

Modne torebki damskie w sezonie wiosna/lato 2019 cechuje duże zróżnicowanie pod względem rozmiarów. Modne będą bowiem zarówno torebki w wersji mini, zdolne pomieścić zaledwie szminkę i portfel, jak i ich totalne przeciwieństwo – torby na ramię w rozmiarach XXL o bardzo dużej pojemności. W efekcie zarówno zwolenniczki małych jak i dużych rozmiarów torebek znajdą modny model torebki dla siebie.

Najmodniejsze torebki w stylu boho

Na wybiegach w tym sezonie króluje styl boho, czego konsekwencją są ekstrawaganckie, odważne modele takie jak torebki typu koc czy poduszka, a także materiałowe worki dodatkowo przewiązane bandamkami. Ale to nie koniec nowości.

Torebki przezroczyste i plastikowe

W zeszłym roku na topie były przezroczyste buty i spodnie, w tym zaś przyszła pora na przezroczyste torebki. Wśród propozycji pojawiają się zarówno subtelne małe torebki damskie, jak i ich większe odpowiedniki. Jest to jednak propozycja dla odważnych kobiet.

Białe, klasyczne torebki hitem sezonu

Uzupełnieniem niezwykle modnych w tym sezonie białych butów będzie elegancka torebka w tym właśnie kolorze. Na topie są klasyczne, oszczędne modele, które idealnie nadadzą się dla Pań ceniących prostotę i klasykę.

Dwie torebki zamiast jednej

Bardzo silną tendencję na wybiegach w tym sezonie wykazują dwie torebki noszone razem, zamiast jednej. Ta propozycja, to z pewnością bardzo praktyczne rozwiązanie – z jednej strony kupując dwie torebki w pakiecie można sporo zaoszczędzić, z drugiej zaś taka kombinacja pozwala nam na szersze wykorzystanie takiego zestawu.

Torebki wieczorowe

Geometryczne puzderka to modne rozwiązanie na wieczór. Ten model bardzo elegancko zaprezentuje się w połączeniu z sukienką wieczorową lub koktajlową. Posiada jednak jeden minus, mianowicie jest mało pojemna, przez co pomimo swoich walorów estetycznych jest niepraktyczna i nada się bardziej na wieczorne wyjście niż na co dzień.

Comments are closed.